Quality

Kalite

Çalışanlarımızın ortak katılımı ve çabalarıyla müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak, Tüm süreçlerimizde sürekli iyileştirme doğrultusunda tüm çalışanlarımıza kalite bilincini yerleştirmek. Teknolojiyi takip ederek müşterilerimize kaliteli ürünler sunmak, Hayatın ihtiyaçları yönlendirmesinin mümkün olmadığı bu yüzyılda ihtiyaçların hayatı yönlendirdiği ilkesini benimseyen bir firma oluşturmak.

Kalite ve estetiği en üst düzeyde tutarak faaliyette bulunduğumuz sektördeki firma ve kuruluşlara örnek olmak, Dış Ticaret alt yapımızı güçlendirip sektörde firmamızın ismini dünyaya duyurmak, Her zaman dürüst ve şeffaf bir ticaret anlayışını benimseyerek sektörde her zaman öncü bir firma olmak.

Yönetim olarak, müşteri odaklı yaklaşımla çalışanlarımız ve tedarikçilerimizle gerekli standartlara ve yönetmeliklere uygun üretim yapmak, Ürünlerimizi uluslar arası standartlarda ve yönetmeliklerle üretip müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak temel ve kalıcı amaçlarımızdandır.

Çerez Kullanıyoruz.

Poltime, hizmetimizi sunmak, ürünleri geliştirmek ve Poltime'ın hizmetlerinin ilgili pazarlamasını üçüncü taraflar aracılığıyla gerçekleştirmek için tanımlama bilgileri aracılığıyla veri toplar. Çerez politikamızı ve gizlilik politikamızı okuyun.

Kabul Et