Poltime Hakkında

Engelleri Kaldıran Teknoloji

POLTİME 1994’de kurulan Mehmet Konsan Makina İmalat San. Ve Tic. Ltd. Şti’nin 2014 yılında almış olduğu marka tescilidir. POLTİME markası ile Üretimlerini 5000 m² fabrikasında yapmaktadır.

Bünyesindeki makine, elektrik-elektronik mühendisleri ve teknikerlerden oluşan uzman kadrosu ile asansör ve engelli sistemleri tasarımı, üretimi ve montajını yapmakta ve bu sistemler ile ilgili servis hizmetlerini sağlamaktadır.

Üretimini ve becerilerini özel çalışmalar yaparak, kendisini yapılmayanı yapmakla sorumlu hissetmektedir. Standart olup herkesin ürettiği ürünlerin yanı sıra özel ve modern üretimler yapmaktadır. Asansör ve engelli sistemleri alanında Türkiye genelinde önemli projelere imza atmış, bu projeler sayesinde güçlü referanslar elde etmiş ve bu gücü sırtlanıp, kaliteden vazgeçmeyerek siz müşterilerimize sunmaktayız.

Kuruluşumuzdan bu güne edinmiş olduğumuz tecrübeler ile sadece ülkemizde değil komşu ülkeler başta olmak üzere Avrupa ve Rusya bölgesinede ihracat yapmış bulunmaktayız.

Hakkımızda Hakkımızda
Hakkımızda

Vizyon

Vizyonumuz

Faaliyet sürdürdüğümüz alanda dünya teknolojisi ve yeniliklerini yakından takip ederek, her zaman bir adım önde kalarak hayatı kolaylaştıracak engelli sistemleri ve özel projeler ile dünya markası haline gelmek.

Misyon

Misyonumuz

Kamu ve bireysel alanlarda engelli vatandaşların engelsiz davranması ve yapılarını bir adım ileri taşımak isteyen müşteri kitlemizin talepleri doğrultusunda POLTİME ailesi olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

5b+

M² Fabrika

3b+

Yıllık Üretim Kapasitesi

20+

Ülkeye İhracat

95+

Çalışan

Projelendirme

Projelendirme

Kurulum yapılacak alanın ilk önce projelendirmesini yapıp size sunuyoruz.

İmalat

İmalat

Fabrikamızda alanında uzman ekip arkadaşlarımızla üretimini gerçekleştiriyoruz.

Kurulum

Kurulum

Kaliteden ödün vermeksizin özenle kurulumunu yapıyoruz.

Destek

Destek

Satış sonrası desteğimiz ile müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Çerez Kullanıyoruz.

Poltime, hizmetimizi sunmak, ürünleri geliştirmek ve Poltime'ın hizmetlerinin ilgili pazarlamasını üçüncü taraflar aracılığıyla gerçekleştirmek için tanımlama bilgileri aracılığıyla veri toplar. Çerez politikamızı ve gizlilik politikamızı okuyun.

Kabul Et